Uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübeleri, hem dövme anlayışına yeni bir soluk getirmek hem de yaratıcı çalışmaların eksikliğini gidermek amacıyla 2010 yılında Freak Tattoo adıyla Taksim’de hizmet vermeye başladık. İki yılın ardından yeni ismimiz Freak Tattoo + Design Studio ile Beşiktaş’taki yeni lokasyonumuza taşındık. (Nasıl giderim?)

Stüdyomuza geldiğinizde eski dövme kataloglarından yada başkalarının taşıdığı dövmelerin fotoğrafları arasından seçim yapmak zorunda değilsiniz.

Seç beğen yaklaşımından farklı olarak kafanızdaki fikri, hayal gücümüz ve tecrübemizle birleştirerek size özel tasarım alternatifleri, üreterek hayatınız boyunca sıkılmadan taşımak isteyeceğiniz sanat eserlerine dönüştürüyoruz.

Yalnızca dövmenin istediğiniz şekilde olmasını değil, sağlığını da önemsiyoruz . Bu yüzden stüdyomuzda kullanılan tüm ekipmanlar (boya potası, grip (tutacak) iğne vb.) tek kullanımlık olup dünya standartları kalitesindedir. Dövme öncesi ve sonrası, çalışma alanları ve ortam dezenfekte edilip hijyen kurallarına özen gösterilmektedir.

Farklı dövme boyası markalarının deride en iyi sonuç veren renklerini derleyerek oluşturduğumuz Uv renkler dahil 200’ün üzerinde renk seçeneğiyle, dövmeye verilmek istenen efekt ve tonları net bir şekilde yansıta bilmekteyiz .

Kullandığımız boyalar;

Intenze
Bloodline (Skincandy)
Fusion
Eternal
Formula 51
Panthera
Silverback

Kişiye özel tasarım (custom design) ağırlıklı çalışan Freak Tattoo + Design Studio olarak, çizim bilgisinin ve yaratıcılığın
“Dövmeci” ile “Dövme Sanatçısı” arasındaki farkı oluşturduğuna inanıyoruz .