Koşmanın en keyifli hali

 

Mobil cihazların hayatımızda   önemli bir yere sahip olması ve zamanımızın çoğunu onlarla geçirmeye başlamamız üzerinden çok geçmedi. Artık hayatımızın her anında bizden bir parça haline geldiler bile, onlarla o kadar çok vakit geçiriyoruz ki bazı gereksinimlerimiz doğuyor haliyle. Bazı uygulamalarsa çoktan her cep telefonunun olmazsa olmazı haline geldi bile, işte FunRun 2 de bunlardan biri.

Fun run 2 dört kişinin aynı anda oynayabildiği ve karakterleri sevimli hayvanlardan oluşan, kanlı ölümler gerçekleşen , amacın ise koşarak  parkuru birinci bitirmesi üzerine kurulu bir oyun.
Parkur üzerinde bulunan soru işaretli kırmızı kutuları alarak rakiplerinizden hızlıca uzaklaşabilir yada tuzaklar kurarak işinizi garanti altına alabilirsiniz.Oynaması basit ve 1 dakika süren parkurlarıyla ister gerçek rakiplerle ister arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi garanti ediyor .Gerçek zamanlı ve multiplayer olması ise oyunun en etkileyici kısmı.

Oyun içerisinde karakterinizi kazandığınız paralarla kişiselleştirebiliyorsunuz, Para kazanmak zor olsada oyunun yarattığı heyecanın yanında pek önemli bir detay değil. Oyuna da para dışında haftalık skorbord da kazandığınız puanlarla sıralamanıza göre hediyeler kazanabilirsiniz.Oyun neredeyse her ay yeni karakterlerle ve haritalarla güncelleniyor.

Freak ailesi olarak biz Funrun 2 ye bayıldık, sizlerinde keyif alacağını düşündüğümüz için bu yazıyı yazma zorunluluğunu hissettik. Ben bu oyunu oynarım , size de güzel rakip olurum diyorsanız sizleri de bekleriz.Oyunun aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Serdar : cyberfreak#3
Sercan : greenleaf#3
Eren : baygri
Kartal : Krannwell